Blog > Komentarze do wpisu

Z Zegarmistrzem-damy radę

Najnowszy spot PiS jest podobno plagiatem. Wcale mnie to nie dziwi bo w tej partii nie ma nic autorskiego – oprócz dzielenia Polaków. Najnowszy spot przypomina instrukcję, bo w tej partii wszyscy muszą zachowywać się i myśleć wg instrukcji.

Spot - Instrukcja, czy jesteś już aparatczykiem PiS? - jeśli tak, to masz postępować zgodnie z instrukcją, przypomina piramidę finansową – zainwestuj i zachęć 5 innych osób żeby zrobiły to samo. Wiadomo jaki jest los takich piramid, na końcu jest wielkie buuuum...

Pokazują młodych ludzi w szybkim tempie żeby nie myśleli, żeby nie analizowali i to nudne hasło, które co chwila powtarza Szydło - Damy radę. W czym Damy radę ? O co tej kobiecie chodzi ? Szydło niedawno przejrzała na oczy i doszła do wniosku że Polska nie jest w ruinie, więc chyba Szydło nie o odbudowę Polski chodzi?

Ja widzę to tak, PiS to mentalny trup, Kaczyński bardzo postarzał się, powinien grzać kości w sanatorium bo gada i wygląda jak późny Gomułka. Więc może Szydło o to właśnie chodzi ? Powtarza jak nakręcona – Damy radę – bo chce rękami młodych ludzi podnieść tego pisowskiego trupa a przy okazji podreperować ego dziada Kaczyńskiego – Damy radę?

Wygramy wybory i zaczniemy robić to co młodych ludzi najbardziej interesuje. Zaczniemy stawiać pomniki prezydentowi 1000. lecia a Macierewicz zacznie kadzić smoleńską mgłą, żeby to jeszcze była mgła która daje kopa, ale to jakaś trupia mgła z której jak zombie wyłania się zatrważająca postać Macierewicza – Damy radę.

Młodzi ludzie chętnie potweetują zgodnie z zaleceniem ze spotu bo przecież mamuśka Szydło zapowiada że Damy Radę – ale w czym ? Niech najpierw młodzi ludzie spytają mamuśkę Szydło czy zalegalizuje konopie? Czy jest za aborcją? Czy jest za powszechnym in vitro? Czy popiera związki homoseksualne? Czy prawnie usankcjonuje konkubinat? Co z pastylkami Przed i PO? Niech mamuśka uczciwie młodym na te proste odpowie pytania. I wtedy niech pomyślą czy warto kumplom i kumpelom gitarę zawracać ?

Nawet prezydent z pisowskiego pnia bez instrukcji obejść się nie może, pod osłoną nocy, prawie kanałami jak za okupanta, przedzierał się zestrachany do Kaczyńskiego żeby otrzymać wskazówki, jak ma dalej elektoratem manipulować. Farsa goni farsę a to dopiero początek urzędowania tego cymbała.

Zastanawiam się czy Duda już został zegarmistrzem? Kiedyś tytuł naczelnego zegarmistrza kraju dzierżył Gomułka - mówiło się że jest zegarmistrzem bo jeździ do Moskwy po wskazówki.

To co wyprawia Duda to dno i żenada. Sikorski miał klasę, był świetnym ministrem SZ i zasłużenie jadł ośmiorniczki. Duda nie wiem co jada ale zawzięcie kompromituje urząd prezydenta RP, czołgając się na kolanach do kościelnych i do prywatnego mieszkania jakiegoś tetryka, którego przezywają, prezesem. I ten Duda, to jest prezydent Polski.

niedziela, 27 września 2015, czepny

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2015/09/27 15:59:23
Czepny, ja Ci źle nie życzę (nawet cukierka dawałam), ale nie zdrowiej za szybko - rozłożony na łopatki przez chorobę masz wyjątkowo lekkie pióro ;)
Czy Ty na pewno antybiotyki bierzesz? Nie, żebym nie ufała Twojemu lekarzowi, ale może mu się recepty pokićkały? Bo to, czego mamuśka Szydło nie zrobi, to akurat postulaty TR. I tak trzymaj!
-
2015/09/27 17:41:30
only-avianca@ - nie trzymam się kurczowo jednej opcji, dlatego żadna partia mnie nie przyjmie, musiałbym założyć swoją. W Nowoczesnej też połowa rzeczy mi się nie podoba. Dlatego bardzo się męczę bo muszę ciągle lawirować.
Czas chyba jednak wyzdrowieć bo już za długo się obijam.
-
2015/09/27 18:36:06
Żarty na bok - dużo zdrowia życzę.
A partia to pewnie każda by Cię przyjęła (i Twoje składki). Gorzej z awansami.
Napisz, co Ci się nie podoba w Nowoczesnej. To ciekawe, bo ciągle tylko zachwyty słyszę.
-
2015/09/27 19:32:39
only-avianca@ - Za dużo pisania więc tylko tak pokrótce. Nie podoba mi się krytyka PO, nie powinien ich krytykować za to co zrobili lecz za to czego nie zrobili, jako elektorat PO odbieram to zbyt osobiście i myślę że nie tylko ja. Nie zgadzałem się z Petru z jego nawoływaniem do uczestnictwa w referendum, uważam że w jego wypadku było to strzelanie sobie w stopę. Nie zgadzam się z kadencyjnością posłów. To wyborcy decydują kogo chcą w parlamencie. Dla mnie taki Saryusz -Wolski może być w europarlamencie dożywotnio. Z finansowaniem partii też się nie zgadzam, mimo wszystko uważam że obecna forma jest najlepsza. Natomiast jest wiele ważniejszych postulatów, które są mi bliskie i dlatego na nich zagłosuję. Teraz nagle wszyscy chcą dbać o przedsiębiorców nawet PiS ale to Petru był pierwszy. Nie walczy na siłę o rolników, mundurowych, górników i dystansuje się od Kościoła. I to mi się podoba. Mimo to ma te 6% z perspektywą na więcej.
-
2015/09/27 20:18:13
Nie jestem pewny, czy kpiny, nawet uzasadnione, z wyborców PiSu cokolwiek zmienią. Prawdopodobnie do betonowych uczestników sekty PiS trudno dotrzeć, ale za sukcesy sondażowe PiSu odpowiadają też normalni wyborcy, którym PO znudziło się jak każdy serial tv, którzy mają ochotę na zadymę, którym jest wszystko jedno, kto rządzi. Oni wierzą w siebie i wierzą, że sobie dadzą radę z każdą władzą itd. itd.

Jak do nich dotrzeć?
-
2015/09/27 20:34:41
danekstraszynski@ - myślę że ci którym jest wszystko jedno na wybory nie chodzą. Najważniejsi do zagospodarowania są ci niezdecydowani i zawiedzeni.
-
Gość: rambo, *.internetdsl.tpnet.pl
2015/09/30 15:22:38
Ile ci płacą za pisanie takich rzeczy? Bo jeśli robisz to za darmo t wyjedź z Polski jak ci się nie podoba. Chyba, że piszesz z Moskwy albo Berlina...
-
2015/09/30 20:17:35
rambo@ - Ja biorę z Berlina, Kaczyński i Duda z Moskwy. A Ty marne dochody w złotówkach? Ustaw się jak nasza trójka.
Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)