Blog > Komentarze do wpisu

Nie jest dobrze.

PiS wypuściło spot w którym atakuje TK i KOD. Skoro po raptem stu dniach rządzenia muszą wypuszczać spot żeby im elektorat nie uciekł to znaczy, że nie jest dobrze.

Gdyby realizowali obietnice, gdyby nie rozwalali demokracji nie musieliby żadnych spotów produkować. Mają przecież pełnię władzy i mogą robić samo dobro więc czego się boją? Ano tego żeby ludzie nie zorientowali się że zostali oszukani, że do władzy dorwała się banda dyletantów, że nawet nie są w stanie zagwarantować bezpieczeństwa swojemu Dudzie. To żałosne żeby po ośmiu miesiącach jeżdżenia samochodem zwalać odpowiedzialność na poprzednią ekipę. To żałosne żeby bać się pokojowych manifestacji KODu kiedy ma się pełnię władzy i można czynem udowodnić społeczeństwu swoje dobre intencje. No właśnie, pod warunkiem, że ma się dobre intencje. W przeciwnym bowiem razie trzeba produkować propagandowe spoty.

Dostali mandat od ludzi w zamian za obietnice przedwyborcze. Tylko, że w tych obietnicach to nie Macierewicz miał być ministrem, nie było nic o niszczeniu TK i totalnej rozwałce Służby Cywilnej.

Do ludzi powoli zaczyna docierać że coś jest nie tak i tego w Pisie się boją. Idę o zakład, że porażka planu 500+ będzie jeszcze w tym roku. Gminy dostaną za mało pieniędzy na wypłaty a rząd będzie udowadniał, że dał tyle ile się należy. Gminy będą chciały tyle ile im potrzeba a rząd będzie twierdził, że gminy tyle właśnie dostały. A pośrodku będzie stał skołowany człowiek. Jeżeli skołowany człowiek przyzna rację rządowi to rząd szybko znajdzie pretekst do dobrej zmiany i wcześniejszych wyborów samorządowych.

Słychać głosy że w Polsce może potrzebny jest drugi Majdan. Absolutnie nie. Majdan polityczny i gospodarczy Kaczyński wraz ze swoją ekipą sami już zaczęli organizować. Potrzeba czasu żeby ludzie przejrzeli na oczy wtedy to będzie koniec tych dyletantów. Trzeba pozwolić im rządzić, Kaczyńskiego nikt lepiej nie unicestwi jak on sam.

Największą porażką Kaczyńskiego jest to że nie stoi na czele … KODu. On miał ambicje być trybunem dla wykształciuchów ale okazało się że na to nie ma kwalifikacji, został brutalnie sprowadzony na ziemię, jego ego mocno się potłukło gdy się zorientował,że może być co najwyżej autorytetem dla ciemnego luda i to jest jego zgryzotą. Więc wykształciuchy zostały, gorszym sortem.

To tak jak w przedszkolu, jeśli brakuje ci argumentów to zaczynasz przezywać i mówisz – głupi... a to nie świadczy o inteligencji, lecz o złości i… desperacji.sobota, 12 marca 2016, czepny

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2016/03/12 21:43:19
hmmm wczoraj byłam świadkiem w autobusie jak żelazny elektorat PiS szlag trafił, bo opowiadali sobie ile kto dostał podwyżki emerytury. I życzenie żeby sobie w rzyć wsadzili te pieniądze było najdelikatniejsze...
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2016/03/12 21:52:50
Hmmmmm....elektorat PiS tak szlak trafia, że słupki popracia rosną www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sondaz-cbos-pis-i-po-zyskuja-nowoczesna-i-kukiz-15-traca,626325.html
-
2016/03/12 22:00:08
missjonash@ :)) tak, to nie było ich najlepsze, marketingowe posunięcie :) Może wywalą szefową ZUS? Kobieta niczemu nie winna ale znajdą kozła dla ciemnego luda? Albo niech zrobią spot wyjaśniający? Skoro maja telewizję to po co im te spoty? Desperacja?
-
2016/03/12 22:07:11
Gość@ - cbos zawsze sprzyjał rządzącym. PiS zyskuje bo ma zyskiwać. Nowoczesna traci bo ma zyskać PO - trzeba ich nieco skłócić. Poza tym, gdyby teraz były wybory frekwencja byłaby katastrofalna.
-
2016/03/12 22:12:34
"Mają przecież pełnię władzy i mogą robić samo dobro "...
No właśnie, dlaczego tego samego dobrego nie czynią?
Pomyślności.
-
2016/03/13 00:32:30
ikka133@ - bo mają złe intencje, człowiek się nie liczy, liczy się władza i zemsta. Dokąd karakan będzie rządził będzie źle.
-
2016/03/13 10:00:11
Ależ czynią dobro - zdefiniowane przez siebie. Wiedzą lepiej od nas, co jest dla nas najlepsze i wprowadzają to.
Nie zaryzykują wcześniejszych wyborów, moim zdaniem jednak wystraszą się. Na naszych oczach tworzy się społeczeństwo obywatelskie, które jest zbyt groźne dla władzy autorytarnej.
-
2016/03/13 12:10:31
marzatela@ - i to może będzie największa zasługa Kaczyńskiego. Niechcący, spowoduje powstanie silnego społeczeństwa obywatelskiego.
-
Gość: , *.dynamic.gprs.plus.pl
2016/03/13 12:12:12
Czepny
To Twoje przezywanie_
-Karakan,to jest Twoj akt desperacji,i braku argumentow.
Do Twojej wiedzy prezydent nie jest zwierzchnikiem BOR to o jakich 8 miezsiacach piszesz

-
2016/03/13 12:48:59
Gość@ - po pierwsze ja nie aspiruję do bycia najważniejszym politykiem w państwie więc tyle mojego co sobie niektórych polityków, w desperacji, "ponazywam". Po drugie idę tropem Kaczyńskiego. Skoro najważniejszy polityk "przezywa" opozycję to znaczy, że wyznacza standardy, które mu odpowiadają, wręcz oczekuje że będzie traktowany podobnie, więc, proszę bardzo ... mówisz i masz. Po trzecie, Duda ma to auto do dyspozycji już od 8. miesięcy, w tym czasie można było je rozłożyć i przejrzeć każdą śrubkę a nie dziecinnie tłumaczyć się poprzednikami - totalny pisowski infantylizm, jak zwykle.
-
Gość: , *.dynamic.gprs.plus.pl
2016/03/13 16:00:58
Czepny
Czyzbys sugerowal ze BOR pod rzadami PO przez 5 miesiecy celowo narazal prezydenta.

-
2016/03/13 16:41:34
Gość@ - Sam sobie odpowiedz. Bo, czy prezydent miał wypadek pod rządami PO czy pod rządami Pisu?
-
Gość: , *.dynamic.gprs.plus.pl
2016/03/13 19:34:50
Czepny
Sprawa samochodu pokazuje
wyraznie ze PIS wszedzie powinien sprawdzic co pozostawila PO bo nawet w takiej sprawie jak opona to dziadostwo zatwierdzone przez PO dzialalo przez wiele lat.Opona powinna byc wymieniona. Nie 3 miesiace
temu tylko 3 lata temu a wtedy rzadzila PO
-
2016/03/13 20:39:05
Gość@ - powinni sprawdzać, ale najwyraźniej jedno dziadostwo zastąpiło jeszcze większe dziadostwo. O czym przekonuje wypadek Dudy.
-
2017/01/11 21:42:43
Jakoś 500 + zdaje egzamin, pretensję mają tylko ci którzy nie dostają a uważają, że powinni, bigos polityczny wprowadza PO, przegrała wybory i nie może się z tym pogodzić, chce rozwalić sejm by były nowe wybory, ale jak ich nie wygra to co znowu będzie blokować sejm?
Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)