Blog > Komentarze do wpisu

Tłum?

Zastanawia mnie dziennikarstwo. O co chodzi?

Czytam nagłówek w wyborcza.pl – "Tłum na spotkaniu z Pawłowicz".

Myślę sobie. Prosty lud wybrał PiS. Prosty lud poszedł też na spotkanie z maglarą Pawłowicz, na dodatek profesor i posłanką partii, która takie indywidua przygarnia.

To jest czas kiedy jesteśmy podekscytowani manifestacją KOD – jakieś 50 tysięcy ludzi. W pewnym stopniu Pisowska policja - bo nie sądzę żeby w całości -  podaje 15 tysięcy, bo ma za zadanie zaniżać aktywność normalnych ludzi i … chronić kiboli, tak jak we Wrocławiu. Gdzie przestępcy atakowali piłkarzy a Błaszczak przyklaskiwał.

Więc myślę sobie, skoro na manifestację przyszło … Ok. niech będzie prawie pisowskiej policji - 15tysiecy normalnych ludzi, to skoro na Pawłowicz, według wyborczej.pl przyszedł TŁUM … to pomyślałem, że może przyszło aż jakieś 5. tysięcy wyznawców dziwoląga? Jak kiedyś na Kaszpirowskiego.

Może aż tyle? Przecież jest to możliwe. Skoro w Polsce rządzi psychopata – bo ludzie tak chcieli, to może i na maglarę ciągną tłumy bo chcą zobaczyć dziwoląga z którym się utożsamiają?

Już otwieram artykuł w wyborcz.pl i chcę dotrzeć do źródła swojej pomyłki – bo zapewne na Pawłowicz przyszło jednak więcej oszołomów, może nawet więcej niż na policyjny KOD? Czyli ponad 15tys?

I tu zaskoczenie …

TU

Ten tłum, to według wyborczej.pl … kilkadziesiąt osób.

Poczułem się oszukany przez Kaczyńskiego, Dudę, Szydło i wyborcza.pl.

Kaczyński, Szydło, Duda oszukują z natury – wyborcza.pl, nie wiem dlaczego?

Tłum to tłum a nie żałosna garstka, kilkadziesiąt osób raptem. Fatalny przekaz z wyborczej.pl poszedł w świat.

Nie czytałem artykułu bo w wypadku tej osoby nie chodzi o treść, skupiłem się na liczbach. Trzeba lepiej dobierać nagłówki, chyba że chodzi o kliknięcia ? 

 

niedziela, 13 marca 2016, czepny

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: marmira, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2016/03/13 08:41:34
Pawłowicz to taka "baba z brodą ". A odmieńce od wieków były ciekawostką dla ludu.
-
2016/03/13 10:07:51
Oficjalna wersja reżimowa ma swoje reguły, wyborcza.pl się tylko dostosowała. Na manifestacjach KODu jest garstka, na spotkaniach z politykami PiS - tłumy.
I zgadzam się z Marmirą - cześć osób, która tam przyszła liczyła na to, że "będzie się działo" , da się to nagrać komórką i wrzucić do sieci.
-
2016/03/13 12:13:44
marmira@ - odmieńców pokazywano na jarmarkach - ku uciesze gawiedzi. Może tu też o to chodzi?
-
2016/03/13 12:15:54
marzatela@ - myślę że już niedługo zaczną się pisowskie prowokacje. Idę o zakład że Kaczyńskiego szlak trafia, bo jest zbyt radośnie i za spokojnie.
-
2016/03/13 16:59:23
@Czepny
Ten spokój, uśmiech na twarzy i w dodatku dbanie o zieleń na trawnikach to straszna zniewaga :)
A tak na serio - to też boję prowokacji, uzasadniającej wprowadzenie radykalnych rozwiązań.
-
2016/03/20 08:56:14
Zazwyczaj chodzi o kliknięcia. Po to się zapisuje w nagłówku- "Sprawdź, zobacz itd". A o polityce co można napisać- chyba jedynie to, że jest BRUDNA bez względu czy chodzi o KOD, PiS, PO, czy Nowoczesną...
Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)