Blog > Komentarze do wpisu

Żadne krzyki i płacze

Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają że białe jest białe a czarne jest czarne” - tak mówił Klasyk Kaczyński w Sejmie bodajże w 2013 roku. Wtedy jeszcze rządziła PO – PSL ale Klasyk już wtedy proroczy był.

Jego proroctwo spełnia się obecnie w sądownictwie. Na szczęście nie w całym sądownictwie, ale w tym pisowskim, na pewno.

Morawiecki został pozwany przez PO za słowa że „za rządów PO nie było żadnych dróg ani mostów” - zapewne chodziło Morawieckiemu o to że w czasie rządów PO-PSL nie powstawały nowe drogi i mosty.

Otóż powstawały i jeżeli nie cała Polska to pół Polski nimi jeździło, np. wszyscy się emocjonowaliśmy czy po rezygnacji Chińczyków zostanie doprowadzona autostrada A2 do Warszawy, przed rozpoczęciem Ero 2012 w piłce nożnej. Udało się.

Sąd stwierdził że – Nie można stwierdzić że doszło do kłamstwa wyborczego w związku z tym że ta wypowiedź … TO JĘZYK WIECU. Język wiecu dałem większą czcionką żeby to zapamiętać.

Teraz kolejny wyrok. Prezydent Krakowa, Majchrowski podał do sądu Morawieckiego za słowa, że do tej pory ci co rządzili miastem nie zrobili nic lub prawie nic w kwestii ochrony czystości powietrza. Ewidentna bzdura i Majchrowski ma na to mnóstwo dowodów.

W sądzie Majchrowski przegrał. Sąd stwierdził że Morawiecki WYRAZIŁ OPINIĘ NIE FAKT.

Proszę Państwa, kiedyś chodziłem do szkoły – do PRL- owskiej szkoły gdzie nie było religii, nie było katechetów ale uczyli jak odróżnić kłamstwo od prawdy. I ja to potrafię, pisowscy sędziowie nie potrafią.

Obawiam się że pisowskie sądy mają teraz zupełnie nową funkcję. One nie mają rozstrzygać czy kłamstwo to kłamstwo a prawda to prawda lecz KŁAMSTWO USPRAWIEDLIWIAĆ czyli, SKŁAMAŁ ale nie skłamał bo to język wiecu, SKŁAMAŁ ale nie skłamał bo wyraził opinię nie fakt.

Rodzi się bardzo niebezpieczna praktyka wykrzywiania orzecznictwa. Schodzenia z kursu poszukiwania prawdy na rzecz usprawiedliwiania kłamstwa pisowskich aparatczyków.piątek, 26 października 2018, czepny

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Piotr Opolski, *.internetia.net.pl
2018/10/28 06:50:46
Morawiecki jest durny. Opinia czy fakt ?.
-
2018/10/28 12:03:07
Piotr Opolski@ - hmmm. Opinia na pewno a czy fakt? Durny bo głupoty gada a może nie durny tylko cwany i dlatego gada ? Ciekawe pytanie
-
2018/11/06 20:04:15
Durny na 100% - to fakt. Fakt ten jest stwierdzony na podstawie mojej opinii o tym gościu. Opinia ta kształtowała się na podstawie jego wystąpień publicznych, które pokazała telewizornia.
Gdyby nawet przyjąć, że cwany bo może ma w tym jakiś interes - to i tak durny. Tylko idiota dla jakiegoś "wyimaginowanego" zysku robi z siebie publicznie durnia.
Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)